شایعه یا واقعیت ، پسر ظهیری در جشن قهر مانی پرسپولیس

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (بیرون از بازی)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال : در دیدار فینال جام حذفی کشور که این دیدار با برتری ۲-۱ پرسپولیس پایان یافت موضوع عجیبی توجه همه را به خود جلب کرد.

آن موضوع این می باشد که بعد از جشن قهرمانی پرسپولیس کمک دوم اشکان خورشیدی در جشن قهر مانی پرسپولیس شرکت کرده است که صفحات هواداری او را محمد حسین ترابیان معرفی کرده اند اما نام او حسن ظهیری است.

از همین رو استقلالی واکنش های عجیبی به خود نشان دادند و گفتند که او ساپینتو را اخراج کرد و حالا در جشن قهرمانی تیم محبوبش شرکت کرده است .

اما خبرنگاران سعی داشتند با او تماسی داشته باشد تا صحت ماجرا را بدانند که گوشی او تا دیشب از دسترس خارج بود اما سرانجام با پیگیری یکی از خبرنگاران جواب سوالات آن ها را داد.

حسن ظهیری
آی تی فوتبال

از ظهیری پرسیدند که جواب سوال ها را بدهد که او باتوجه به قوانین فدراسیون فوتبال امکان مصاحبه را نداشت و تنها خواست تا نکاتی از زبانش منتشر شود. او در این خصوص گفت: «متاسفانه عملکرد خوب و بی نقص من در این بازی به خاطر اتفاقات پایان بازی زیر سوال رفت و من از این بابت بسیار ناراحتم.»

وی در مورد شایعه حضور پسرش در جشن قهرمانی گفت: «این فرد اصلا پسر من نبود و نمیدانم چرا یک عده نادانسته چنین اتهامی را وارد می‌کنند. بازهم میگویم که این پسر بچه، فرزند من نبود.»

او در پاسخ به این سوال که آیا این فرد همراه او بوده نیز عنوان کرد: «او اصلا همراه من نبود و یک هوادار بود که از من خواست تا از او و بازیکنان پرسپولیس عکس بگیرم و چون کسی همراهش نبود، من قبول کردم.»

ظهیری در پاسخ به ناراحتی هواداران استقلال اظهار داشت: من تلاش کردم قضاوت خوبی داشته باشم و از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم .


 

ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

دیدگاهتان را بنویسید

X