شاگردان شمسایی میزبان را در هم کوبیدند

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال : شاگردان وحید شمسایی در دومین دیدار مرحله مقدماتى جام ملت های فوتسال آسیا ۲۰۲۴ مقابل قرقیزستان پیروز شد.

تیم ملی فوتسال 
آی تی فوتبال

شاگردان وحید شمسایی در دومین دیدار مرحله مقدماتى جام ملت های فوتسال آسیا ۲۰۲۴ از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در سالن بیشکک آرنا به مصاف قرقیزستان میزبان رقابت ها رفته و این تیم را با نتیجه ۱۰ بر ۲ شکست دادند. این دیدار در نیمه اول با نتیجه ۵ بر صفر به سود تیم ملی ایران به پایان رسید.
در دقایق نخست نیمه اول این دیدار کاپیتان طیبی روی اشتباه دروازه بان قرقیزها گل اول تیم ملی را به ثمر رساند. در ادامه محمدحسین درخشانی، مهدی کریمی و امیرحسین داودی و یک بار دیگر حسین طیبی گل های بعدی تیم ملی فوتسال ایران در دقایق پایانی نیمه اول را زدند تا این تیم با برتری ۵ گله در این نیمه راهی رختکن شود.
با آغاز نیمه دوم این رقابت، مهدی رستمی ها دروازه بان دوم تیم ملی روی یک حرکت انفرادی بعد از مهار شوت دروازه بان حریف، از خالی بودن دروازه قرقیزستان استفاده کرده و اولین گل تیم ملی در این نیمه و ششمین گل کشورمان را به ثمر رساند. در ادامه این نیمه سعید احمدعباسی، مهدی کریمی ۲ بار و محمدحسین درخشانی برای تیم ملی گلزنی کردند تا این دیدار با نتیجه ۱۰ بر ۲ به سود شاگردان شمسایی به پایان برسد.
شادی دو گل قرقیزها که از امتیاز هواداران خود در این مسابقه بهره می بردند از نکات جالب این مسابقه بود.
با تصمیم وحید شمسایی باقر محمدى، محمدرضا سنگ سفیدى، مسلم اولاد قباد، سالار آقا پور و حسین طیبى در ترکیب اولیه تیم ملی فوتسال ایران مقابل قرقیزستان قرار گرفتند.


 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام