در دود نفس بکشید تا ما برنده شویم!

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (بیرون بازی) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، مجله فورفورتو از یک اتفاق عجیب در لیگ استرالیا در ماهی که گذشت خبر داده است.

باشگاه مکارتور اف سی در اولین فصل حضورش در لیگ استرالیا روی حریفانش با حرکت عجیبی تاثیر می‌گذارد. مسئولین این تیم در اولین بازی این تیم یک بوته را آتش زدند و دود آن را جلوی صورت بازیکنان تیم حریف گرفتند.

امسال لیگ استرالیا با افزایش تیم‌های شرکت کننده با حضور ۱۲ تیم برگزار می‌شود. باشگاه مکارتور هم سومین باشگاه از شهر سیدنی است که در سطح اول مسابقات کشور استرالیا حضور پیدا می‌کند. تا قبل از این امسال نام تیم مذکور مکارتور ساوت وست یونایتد (مکارتور جنوب غربی) بود که حریف شناخته شده‌ای هم برای رقبا به شمار می‌رفت. اوسین بولت در زمان حضورش در سنترال کست مارینرز توانست به آن‌ها ۲ گل بزند.

سنترال کست و مکارتور در اولین دیدار خانگی (هفته دوم) مکارتوری‌ها در لیگ استرالیا رو در روی هم قرار گرفتند که این بار البته بولتی وجود نداشت. در ورزشگاه ۴۵۰۰ نفر هوادار حضور داشتند اما نکته جالب در هنگام شروع بازی اتفاق افتاد که یکی از اعضای تیم مکارتور دود ناشی از آتش زدن یک بوته را به سمت صورت سنترال کستی‌ها هدایت می‌کرد. مجله فور فور تو نوشته قرار بوده این دود باعث تضعیف روحیه حریف شود که البته بیشتر باعث تقویت روحیه میهمان شد. سنترال کستی‌ها بازی را ۲-۰ به سود خود خاتمه دادند و مکارتوری‌ها که می‌خواستند با این حرکت برنده شوند، شکست خوردند!

(منبع : فوتبالی)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام