تاج ، VARدر حال پیگیری است

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال :رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه نشست مجمع عمومی سالانه هیات فوتبال سمنان نکاتی را مطرح کرد.

مهدی تاج 
آی تی فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال در نشست مجمع عمومی سالانه هیات فوتبال استان سمنان گفت: حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد هزینه‌های فوتبالی‌ را شامل می‌شود .

او ادامه داد : اگر این قانون در قالب برنامه‌ توسعه کشور تصویب شود، موانع رشد فوتبال در سراسر کشور برداشته خواهد شد.

وی گفت: پرداخت حق پخش تلویزیونی فوتبال کمک بزرگی به تیم‌داری و توسعه تیم‌داری در استان‌ها هم محسوب می‌شود.سال‌ها بود که حق پخش تلویزیونی پیگیری می‌شد که اگر این اتفاق بیفتد می‌تواند تیم‌های استان‌ها را هم معرفی و متحول کند. اگر پرداخت حق پخش اجرایی شود، بحث برخوردار و غیربرخوردار در فوتبال از بین می‌رود.

مهدی تاج در ادامه صحبت هایش گفت : تلاش می‌شود استان سمنان تیمی در لیگ دسته ۲ یا سه داشته باشد. تیم‌های فوتبال خریدنی نیستند، اگر مولفه‌های تشکیل تیم فوتبال گام به گام شکل‌بگیرد، بدون شک تیم موفق خواهد بود .سهم استان سمنان در تیم ملی پابرجاست و این موضوع جای امیدواری دارد. نبود کارخانه‌های بزرگ صنعتی برای حمایت از جمله عوامل موثر در فقدان حضور نماینده استان سمنان و فقدان داشتن تیم لیگ‌برتری است.

تاج در رابطه با فوتبال ساحلی هم گفت : فوتبال ساحلی در شهرهایی مانند سمنان، یزد، شهرکرد و بندرعباس رونق دارد و بازیکنان و تیم‌های خوبی در عرصه کشوری در این شهرها حضور دارند.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: فوتبال ساحلی از جمله مزیت‌های توسعه‌ای استان سمنان محسوب می‌شود که باید مورد توجه ویژه باشد.

وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند، افزود: حضور بانوان در ورزش باید بیش از پیش تقویت شود.

مهدی تاج نیز در پایان در رابطه با وار گفت : مساله(VAR)  موارد مربوط به این موضوع در دست پیگیری است .


 

دیدگاهتان را بنویسید

X