به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران طی حکمی ، مریم جهان نجاتی را به سمت سرمربی گری تیم زیر ۲۰ سال بانوان ایران ، انتخاب کرد.

مریم جهان نجاتی که پیش از این سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان در لیگ برتر بانوان بود ، به دلیل کسب نتایج ضعیف با این تیم از شروع نیم فصل دوم ، از سمت خود برکنار شد .

این اتفاق در حالی رخ داد که تیم فوتبال شهرداری سیرجان ، لیگ کوثر را در پایان نیم فصل اول با صدرنشینی به پایان رساند و با کسب نتایج قوی در اول فصل ، خود را برای قهرمانی مجدد آماده می کرد .

اما با شروع نیم فصل دوم ، اتفاقاتی در این تیم و باشگاه رخ داد که شاکله تیم از هم پاشید و اتفاقات بد در حال رخ دادن بود .

آنها با باخت در مقابل سپاهان اصفهان و خاتون بم ، صدر جدول را از دست دادند و تازه این شروع ماجرا بود . بعد از این شکست ها ، مدیریت باشگاه تغییر کرد و بلافاصله در اتفاقی حیرت انگیز ، مریم جهان نجاتی از سمت خود اخراج شد . اتفاقی که هیچ کس آن را پیش بینی نمی کرد ، رخ داد . او در حالی اخراج شد که با همین تیم شهرداری سیرجان در فصول قبلی لیگ ، قهرمان جام های مختلف شده بود و استعدادهای زیادی را در فوتبال بانوان کشف کرده و پرورش داده بود .

 

 

بعد از اخراج مریم جهان نجاتی ، بسیاری از بازیکنان نسبت به تصمیم مدیریت تیم ، دست به اعتصاب زدند و نارضایتی های خود را به شیوه های مختلف نشان دادند .

شهرداری سیرجان بعد از این اتفاق حتی از تیم های پایین جدول نیز امتیاز از دست داد و هنوز نتوانسته به ثبات برسد .

اکنون این تیم در رده سوم جدول لیگ کوثر قرار دارد و هیچ شانسی برای قهرمانی در این فصل ندارد و اختلاف این تیم با صدر جدول به بیش از ۱۰ امتیاز رسیده است .

مهدی تاج با این انتصاب جدید ، چالشی جدید را برای فوتبال بانوان رقم زده است و این انتخاب او با موجی از انتقادها نیز همراه بوده است .

رئیس فدراسیون فوتبال ، چندی پیش نیز خانم سلیمانی را به عنوان سرمرب جدید تیم ملی فوتسال بانوان انتخاب کرد که بسیار انتصاب جالبی بود .

تیم ملی فوتبال زیر ۲۰ سال بانوان در اواسط اسفند ماه ۱۴۰۱ در تورنمنت آزمایشی در کشور بنگلادش به مصاف حریفان خود خواهد رفت که این اولین محک جدی برای سرمربی جدید تیم بانوان یعنی خانم مریم جهان نجاتی خواهد بود .

 

 

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام