استعدادیابی فوتبال پایه پسران

استعدادیابی و شروع فعالیت حرفه ای فوتبال در سطح کلاس باشگاه های اروپایی

برای اولین بار در ایران

«با مدل برنامه ریزی کالیفرنیا»

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اطلاعیه) :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آی تی فوتبال ؛ آی تی فوتبال با همکاری باشگاه شاهین پارس تهران با بهره گیری از تجربیات بین المللی اقدام به استعدادیابی انتخاب و جذب بازیکنان علاقه مند برای رشد و حرفه ای شدن در عرصه ورزش فوتبال نموده است از اینرو رویداد استعدادیابی و جذب بازیکن در رده های پایه از ۱۰ مردادماه الی ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۲ به طور مستمر برگزاری می گردد و از بین افراد مستعد بازیکنان تیم های مورد نظر جهت مسابقات لیگ تهران انتخاب می گردند .

تمرینات منظم ، بدنسازی و تاکنیک های فردی و گروهی و بهره گیری از مربیان پرولایسنس و نیز ایجاد یک پرونده حرفه ای برای بازیکن بر اساس مدل انجام شده در فوتبال کالیفرنا و اروپا از جمله اقدامات این طرح می باشد حمایت مستمر از بازیکن تا رسیدن به قله های موفقیت از برنامه های اصلی این طرح می باشد .

استعداد می تواند تا حدودی منشاء ذاتی داشته باشد ولی بخش اکتسابی و جهت دادن آن موضوع مهمتری است، داشتن استعداد یک تخصص و توانایی موفقیت در موقعیت های مختلف است. فوتبالیست ها ، ویژگی ها و توانایی های متفاوتی دارند بازیکنان با استعداد معمولا همه کاره هستند. آنها طیف وسیعی از توانایی ها و مهارت ها را دارند و حتی اگر در زمینه های خاصی بسیار خوب باشند، نیاز به شناسایی استعداد خود دارند. بازیکنان با استعداد هم خلاق هستند و هم می توانند در لحظات مناسب تصمیمات سریع و دقیق بگیرند.

فرم ثبت نام استعدادیابی و دوره دانش افزایی و مربیاناستعدادیابی و شروع فعالیت حرفه ای فوتبال در سطح کلاس باشگاه های اروپایی

 

با مدیریت دکتر محمد حسینی | مدیر عامل باشگاه شاهین پارس

(مربی یوفا و نماینده دیناموزاگرب کرواسی)

تمرینات زیر نظر مربیان پرولایسنس : ادموند بزیک (ملی پوش سابق فوتبال ایران) | نوریس باقری

ثبت نام رده سنی پایه پسران

برخی از خدمات ویژه : تشکیل پرونده فنی و حرفه ای | تشکیل پرونده سلامت جسم پزشکی | برنامه تغذیه و اجرای رایگان | برنامه بدنسازی

فرم ثبت نام استعدادیابی و دوره دانش افزایی و مربیان


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

دیدگاهتان را بنویسید

X