آنالیز فنی بازی استقلال و صنعت نفت

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های داخلی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال ، بازی کم فروغ استقلال و صنعت نفت آبادان ، با برد شاگردان ساپینتو به پایان رسید .

تیم استقلال طبق معمول هر بازی با ترکیب ۴۳۳ در حمله و ۴۵۱ در حالت دفاع پا به میدان گذاشت و در مقابل صنعت نفت آبادان با چینش ۳۴۳ در حمله و ۵۴۱ در دفاع در برابر استقلال صف آرایی کرد.

در پانزده دقیقه اول برای صنعت نفت بازی مستقیم به یک سوم تهاجمی در دستور کار بود که با برتری عددی در دو جناح بازی سعی در تهدید دروازه استقلال داشتند و استقلال نیز با سرعت در انتقال توپ به دو سوی خط دفاع حریف به دنبال گشودن دروازه صنعت نفت بود.

در یک ربع بعد بازی با همان ریتم بازی دنبال شد و باز هم حملات صنعت نفت آبادان به خصوص سمت چپ خط حمله خود ادامه پیدا کرد.

در مقابل استقلال با سرعت دادن به بازی ضربه ای را به سمت چهارچوب روانه کند که این تلاش بی نتیجه ماند.

در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول صنعت نفت دو موقعیت نصفه و نیمه با استفاده از نیم فضای سمت چپ ایجاد کرد که یک ضربه به خارج چهارچوب و یک ضربه به مرکز دروازه حسینی باعث نشد این تیم به نتیجه برسد.

در ابتدای شروع نیمه دوم استقلال با پرس شدیدتر نسبت به نیمه اول و گردش سریع تر توپ بازی را نزدیک تر به دروازه صنعت نفت دنبال کرد و یک ربع بعدی هم بازی با همین ضرب آهنگ دنبال شد که در ادامه در ۶۳ نزدیک بود محبی دروازه حریف را تهدید کند که با خطای مدافع جلوی این بازیکن گرفته شد و در ادامه ۲ ضربه استقلال روی این ضربه ایستگاهی به شکل خطرناکی با دفع توپ طیبی بی اثر شد.

در یک ربع پایانی هم تیم استقلال فشار خود را حفظ کرد و صنعت نفت عقب نشینی محسوسی برای حفظ نتیجه داشت و فقط نیم نگاهی به دروازه استقلال داشت که با دفاع پر تعداد استقلال خنثی میشد .

در نهایت تنها گل بازی در دقیقه ۸۲ ام روی یک حمله در منطقه ۱۴ و یک دو بی نقص قاعدی و شهباز زاده و در ادامه پنالتی روی رمضانی به ثمر رسید تا استقلال در یک بازی نسبتا معمولی صاحب ۳ امتیاز بازی شود.

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام