آنالیز فنی بازی تراکتور و پیکان

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های داخلی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال ، بازی تراکتورسازی تبریز و پیکان تهران از هفته دوازدهم لیگ برتر پیگیری شد .

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول بازی توسط پیکان طوفانی و با حملات متعدد از منطقه ۱۶ و ارسال های پیاپی شروع شد و تراکتور کاملا تحت تاثیر بلزی خوب خودروسازان قرار گرفته بودن و مدام پاس های اشتباه می دادن فشار پیکانی ها از منطقه ۱۶ تا ۱۰ دقیقه ابتدای بازی ادامه داشت تا حدی که موقعیتی عالی را اخباری با هوشمندی گرفت و مانع از باز شدن دروازه شد اما در ادامه تراکتوری ها توانستن کمی به خودشان مسلط شده و بیشتر بازی در میانه زمین دنبال شد.

۱۵ دقیقه دوم هم پیکان مجدد چند حمله روی دروازه تراکتور رقم زد و تک به تک بسیار عالی را تمیروف با درخشش اخباری گل نکرد و ناجی تیمش شد در این ۱۵ دقیقه چندین مرتبه بازیکنان دو تیم دچار درگیری و مصدومیت شدن مخصوصا مصدومین ناحیه پای اخباری که تایم زیادی را به خود اختصاص داد و بازی پیکان آروم شد.

۱۵ دقیقه آخر نیمه اول تراکتوری ها توانستن بالاخره ترتیب حمله های جدی را روی دروازه پیکان بدهند و اولین کرنر بازی شان هم در این تایم از بازی گرفت و فشار روی دروازه پیکان آغاز شد و پیکانی زیر پرس شدید تراکتوری ها بیشتر توپ ها را با ضربات بلند دور می کردند و یا پاس های اشتباه می دادند .

در نهایت هم بر روی یک ضربه ایستگاهی تمرین شده از منطقه ۱۳ پیکان توانستن دروازه پیکانی ها را باز کنند به این شکل که با پاسی بلند به تیر دورتر و جایگیری خیلی عالی سید محمد حسینی در اون منطقه با ضربه سر پاسی به تیر یک داد و محمدرضا عباسی هم با ضربه سر دروازه فرهاد مجد کرمانشاهی را باز کرد.

در ادامه تا پایان نیمه اول هم بازی بسیار فیزیکی و پر برخورد توسط پیکانی ها  دنبال شد که منجر به درگیری بازیکنان دو تیم هم شد.

نیمه دوم

۱۵ دقیقه نیمه دوم :

در این ۱۵ دقیقه دو تیم بسیار سردرگم و پر اشتباه بازی کردن و بازی بیشتر در هوا دنبال می شد و چند حمله نصفه و نیمه هم توسط تراکتور به علت بی دقتی خط دفاعی پیکان رقم زد که مجتبی حسینی دست به تعویض مدافع میانی خود زد و در مقابل هم صفا هادی بازیکن پر اشتباه تراکتور بود که سرمربی اسپانیایی او را تعویض کرد.

در ۱۵ دقیقه دوم نیمه دوم شرزود تمیروف بسیار دوندگی کرد و توانست مجدد چراغ حملات پیکان را روشن کند و با انجام دو تعویض هجومی مجتبی حسینی خودروسازان سوار بازی شدن نکته خیلی مهم این دقایق فاصله زیاد خط هافبک پیکان با دفاع بود که توپ ها مدام از ۳/۱ میانی به۳/۱ دفاعی تراکتوربلند زده می شد و خط هافبک نقشی نداشت و مورد دیگر این که مهاجمین هم توان استفاده بهینه از این توپ ها را نداشتن و به راحتی توپ ها را از دست میدادن و این چرخه چندین بار تکرار شد.

در ۱۵ دقیقه پایانی بازی هم تبریزی ها بیشتر در زمین خودشان بودن و کامل عقب کشیدن و فشار پیکان بسیار زیاد شد به حدی که ۴ کرنر پیاپی بدست آوردن که بی نتیجه بود همچنین متاسفانه با این که در جریان کل بازی تعداد کرنر های دو رقمی هم بدست آوردن اما هیچ برنامه برای استفاده از کرنر ها نداشتن.

این فشار های پیکان منجر به این شد که مربی اسپانیایی مجدد دست به تعویض بزند و بازیکنان با تجربه خودش منجمله کیانی به بازی بیاورد در ادامه تراکتوری ها هم فقط دفاع می کردن و میخواستن این نتیجه را حفظ کنند و تلاشی برای گل زدن نداشتن و پیکانی ها هم توان باز کردن و غلبه بر تراکتوری ها هم نداشتن و بازی با همین نتیجه یک بر صفر به سود تبریزی ها به پایان یافت.

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال