آزمون: امیدوارم با اولین پیروزی با روحیه کامل در مسابقات پیش رو شرکت کنیم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال: مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، هنگ‌کنگ را تیمی قدرتمند در فاز دفاعی می‌داند.

سردار آزمون
آی تی فوتبال

سردار آزمون پیش از دیدار با هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی فوتبال در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی سختی برای ما باشد، اما تمرکز زیادی برای این مسابقه داریم و اگر کارهایی که کادرفنی خواسته را انجام دهیم، شرایط آسان‌تر خواهد شد. امیدوارم فردا بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم و اولین برد را جشن بگیریم و در جام ملت های آسیا و در جام جهانی آینده با روحیه کاملی شرکت کنیم.

وی ادامه داد: جا دارد به تیم ملی نوجوانان هم تبریک بگویم، کاری کردند کارستان. ما بازیکنان بزرگسالان پشت تیم ملی نوجوانان هستیم و از همین جا حمایت خود را به نحو احسن انجام می دهیم و این وظیفه ماست. امیدوارم در آینده نتایج بهترین بگیرند و مایه افتخار باشند.

خبرنگاری از آزمون پرسید تیم ملی امید از هنگ کنگ باخت و شما فردا با آن تیم بازی دارید چه نظری دارید گفت : بازی در رده پایه با بزرگسال از زمین تا آسمان فرق دارد فرقی نمی کند ما مقابل چه تیمی قرار می گیریم .

او افزود : هدف ما گرفتن سه امتیاز است و به قول امیر قلعه نویی اسم ها در زمین بازی نمی کنند و ما در زمین تلاش می کنیم حتی اگر مقابل افغانستان وژاپن قرار بگیریم و در برابر هنگ کنگ برای گرفتن ۳ امتیاز به میدان می رویم .

خبرنگاری از سردار آزمون پرسید بازیکنان شاخص در تیم ملی زیاد امکان نیمکت نشینی بازیکنی وجود دارد که او گفت : بازیکنان ملی با باشگاهی فرق می کنند و مربیان ایران هیچ گاه به کشورشان خیانت نمی کنند و همیشه به بهترین ها میدان می دهد و قلعه نویی مانند مورینیو رک است و دنبال بهترین شرایط و نتیجه خوب است اگر بهتر از سردار و طارمی و بیرانوند وجود دارد بیاید و داخل زمین بازی کند و ما هم از نیمکت بازی آن ها را تماشا می کنیم .


ارتباط‌‌با‌ما : 

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام