آزمون : درسی که این بازی داد این بود که از تیم های بزرگ نترسیم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (ویژه بانوان)

به گزارش رسانه آی تی فوتبال : سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: دیدار بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و بچه ها تا دقیقه ۹۰ با استرالیا جنگیدند.

مریم آزمون آی تی فوتبال

مریم آزمون در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر استرالیا گفت: امروز بازی سخت و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم. نمی توانم توصیف کنم که چقدر خوشحال و راضی هستم، چرا که بچه های من امروز با یکی از بهترین تیم های دنیا جنگیدند. یک روز خاص برای من و بازیکنانم بود. برای اولین بار بچه های ما جلوی ۱۸ هزار نفر و یک ‌استادیوم پر از هوادار بازی کردند و بدون تردید این کار را برای ما سخت می کرد.

وی‌ اضافه کرد: برنامه اول ما دفاع کردن از دروازه بود و می خواستیم در ضد حمله ها به گل برسیم. به بازیکنان و‌ کادر فنی خسته نباشید می‌گویم. با بازی امروز برابر استرالیا توانستیم یک ‌فصل جدیدی را برای فوتبال بانوان رقم بزنیم. نتیجه این دیدار به ما نشان داد که ما باید بیشتر تلاش کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان افزود: البته ما بازی را دو برصفر را واگذار کردیم، اما جایگاهی که استرالیا در جهان دارد با ما قابل مقایسه نیست. همین که جنگیدیم و تا دقیقه ۹۰ کم نیاوردیم، مشخص است که تیم ملی ایران پیشرفت کرده است. شاگردانم امروز به یکی از بهترین تیم های جهان باختند، اما چیزهای دیگری را بردیم. از قبل پیش بینی کرده بودیم که استرالیا فشار زیادی بر روی بازیکنان ما خواهد آورد. این فشار را در زمین به دو قسمت تقسیم کردیم، اما فشار بیش از آن حدی بود که ما انتظار داشتیم. همچنین این را می دانستیم که آنها در ضربات هوایی از ما خیلی قوی تر هستند. با تمام این ها بازیکنانم حتی بیشتر از حد انتظار امروز ظاهر شدند. به نظرم بازی با تیم های بزرگ باعث می شود بچه ها قوی تر شوند. مسابقه امروز برابر استرالیا اعتماد به نفس بازیکنان را بالا برد.

این بازی درس بزرگی به ما داد وبازیکنانم نماینده ۸۰ میلیون نفر در زمین بودند و مقابل تیم چهارم جهان بازی کردیم .


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

X