آزمون: می‌خواهیم سه بازی خوب داشته باشیم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (ویژه بانوان)

به گزارش رسانه آی تی فوتبال : سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در کنفرانس خبری، پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

مریم آزمون 
آی تی فوتبال

مریم آزمون در نشست خبری سرمربیان تیم های ملی فوتبال بانوان در رقابت های مرحله دوم انتخابی المپیک فوتبال بانوان گفت: خیلی خوشحالم که از یک مرحله سخت عبور کردیم و به اینجا (استرالیا) رسیدیم. وقتی استرالیا میزبان جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۲۳ شد، مهمترین رویداد جهان در این کشور رخ داد. فوتبال یک ورزش و یک رویداد اجتماعی به دور از هر نژاد است که همه در کنار هم از فوتبال لذت می برند.

وی ادامه داد: به نظرم فوتبال زنان در دنیا خیلی پیشرفت کرده است. تماشاگرانی که در استرالیا حضور داشتند یا از تلویزیون این بازیها را تماشا کردند، واقعا از دیدارهای جام جهانی لذت بردند. امیدوارم تیم ملی فوتبال ایران عملکرد خیلی خوبی در این مسابقات داشته باشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان درادامه درباره جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر که سال گذشته برگزار شد، گفت: مسابقات فوتبال را نمی شود پیش بینی کرد. همه شاهد بودیم که کشورهایی مثل آلمان و انگلیس نتوانستند به مراحل بعدی صعود کنند و حتی کسی فکرش را هم نمی کرد که مراکش چهارم جهان شود. این امر هم در جام جهانی زنان رخ داد. به نظرم تیم استرالیا استحقاق رسیدن به فینال را هم داشت.
آزمون عنوان کرد: بدون تردید بازی برابر استرالیا، چین تایپه و فیلیپین به ما خیلی کمک می کند تا پیشرفت کنیم. بچه های ما فردا در یک ورزشگاهی بازی می کنند که مطمئنا پر از هوادار استرالیایی است و این یک تجربه بزرگ برای بازیکنان است.
وی افزود: ما هم با برنامه وارد این مسابقات شده و می خواهیم سه بازی خوب داشته باشیم اما به این نکته آگاه هستیم که کار سختی داریم. فوتبال بانوان ایران در حال رشد است. کادر فنی و بازیکنانم برای کسب بهترین عملکرد تلاش خواهند کرد. حضور ما در این مرحله یک درس و یک کلاس برای فوتبال ایران است.


ارتباط با ما 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام