حضور تاج در سالگرد رادیو ورزش

دپارتمان آموزشی آی تی فوتبال (اطلاعیه)

پایگاه آموزش آنلاین آی تی فوتبال :رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در استودیوی شبکه رادیویی ورزش،بیست و پنجمین سالگرد افتتاح این رسانه را تبریک گفت .

مهدی تاج آی تی فوتبال

 

مراسم تولد ۲۵ سالگی رادیو ورزش همزمان با جشن عید سعید قربان و با حضور چهره های ورزشی و فرهنگی برگزار شد.

مهدی تاج،رئیس فدراسیون در حاشیه این مراسم ضمن تبریک سالروز افتتاح شبکه رادیویی ورزش از زحمات مدیران و عوامل مشغول در این رسانه تقدیر کرد و گفت: توسعه بسیاری از بخش های ورزش کشور محصول انتقادات و راهنمایی ها و فکر کارشناسان در رادیو است که در نهایت حالت اجرایی پیدا می کند.

رئیس فدراسیون همچنین درباره جدیدترین خبرهای فدراسیون فوتبال به رادیو ورزش گفت: تفاهم نامه ای با عراق امضا کرده‌ایم که به نفع ما است و اردوهای بیشتری را در آنجا برگزار می کنیم. آنها نیز در کرمانشاه و خوزستان حضور پیدا می کنند. علاوه بر این؛ در حال امضای تفاهم نامه مهمی با عربستان هستیم، زیرا ما دو قدرت فوتبالی آسیا هستیم.

تاج درباره باشگاه‌های فوتبال توضیح داد: سقف بودجه قراردادها را تعیین خواهیم کرد. اگر این کار نمی شد مجبور بودیم تا سال آینده اعلام ورشکستگی کنیم و بگوییم همه باشگاه ها زیان آور هستند. ولی به دنبال ساماندهی هستیم.

وی ضمن تقدیر از آغاز به فعالیت کانال ویژه ورزش بانوان در زیر مجموعه رادیو ورزش درباره حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: ما ورود بانوان را خواهیم داشت. شورای امنیت ملی خوشبختانه این موضوع را تصویب کرده و کارگروهی برای آن تعیین شده که تصمیم گیری درباره نحوه اجرا را بر عهده دارد. وزارت کشور، وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و دو دستگاه اطلاعاتی برای چگونگی ورود بانوان برنامه ریزی می کنند.

تاج افزود:آمدن و نیامدن آنها دیگر مطرح نیست. در ورزشگاه‌هایی مثل گل گهر، سپاهان، ذوب آهن و غدیر اهواز که مناسب است بانوان حضور پیدا خواهند کرد. ورزشگاه آزادی هم باید آماده شود.


ارتباط‌‌با‌ما 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

X