آغاز یک کودتای بزرگ علیه منچسترسیتی

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، روسای لیگ برتر در جلسه رویارویی با منچسترسیتی به دلیل ۱۱۵ مورد نقض قوانین حضور پیدا کردند و رقبا خواستار اخراج آنها از لیگ برتر شدند.

آغاز یک کودتای بزرگ علیه منچسترسیتی

روسای لیگ برتر برای گفتگوهای بحرانی در مرکز لندن گرد هم آمده‌اند و طبق گزارش‌ها، همه باشگاه‌ها خواهان حذف منچسترسیتی از لیگ هستند.

اولین جلسه از سری جلسات دو روزه با حضور تمام باشگاه‌ها و هیئت مدیره لیگ برتر در پایتخت انگلیس تشکیل شد و نمایندگان منچسترسیتی می‌نشینند و متوجه خواهند شد که در صورت اثبات ۱۱۵ مورد ادعای نقض قوانین لیگ، آیا مجازات نهایی را متحمل خواهند شد یا خیر.

در میان کسانی که وارد جلسه شدند آماندا استیولی، رئیس نیوکاسل و تاد بولی مالک چلسی هم حاضر شدند. تونی بلوم رئیس برایتون نیز در حال خروج از تاکسی دیده شد. هنوز مشخص نیست که فران سوریانو، مدیر اجرایی سیتی، امروز در جلسه حاضر بوده یا فردا در آن شرکت خواهد کرد. اما هر کسی که به نمایندگی از سیتی وارد جلسه شود، باید منتظر پذیرایی سردی باشد. دلیلش این است که همه باشگاه‌ها مشتاق اعمال سخت‌ترین مجازات‌ها، از جمله سقوط احتمالی از لیگ برتر، هستند.

قبلاً به طور خصوصی با روسای باشگاه در مورد غرامت احتمالی علیه‌شان برای از بین رفتن درآمد ناشی از نقض مقررات مالی ادعایی آنها صحبت شده. اما احتمالاً روسای لیگ برتر تمایلی به دیدن کسر امتیازات ۱۴ فصل گذشته ندارند. تاثیر ضربه ناشی از چنین تحریم‌هایی می‌تواند بسیار سهمگین باشد.

منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام