به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، فیفا در اقدامی جالب از ضربه چیپ رامین رضاییان تعریف و تمجید کرد .

رامین رضاییان بازیکن تیم ملی فوتبال ایران توانست در بازی دوم ایران در مقابل ولز ، در دقایق پایانی با یک ضربه چیپ ، تیر خلاص را بر پیکر بی جان گرت بیل و هم تیمی هایش وارد کند و ایران را به پیروزی ۲ بر ۰ در در این بازی برساند .

رامین رضاییان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۲ بازی انجام داد و نمره عالی او در هر دو بازی ، بسیاری از کارشناسلان فوتبالی را به وجد آورد . او همچنین با اینکه در دفاع راست تیم بازی می کند ، توانست ۱ گل در جام جهانی به ثمر برساند و نام خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیندازد .

فیفا نیز در اقدامی جالب با انتشار متنی گفته است : بهترین چیپ ها را از رامین رضاییان بخواهید . منتظر خوشحالی بعد از گل آزمون نیز باشید .

 

 

رامین رضاییان در این فصل در باشگاه سپاهان اصفهان توپ می زند و آمار او در بازی های لیگ برتر ایران ، نشان دهنده خلاقیت و توانایی این بازیکن حین بازی است . سپاهان اصفهان در حال حاضر در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد .

سردار آزمون بعد از پیوستن به باشگاه بایرن لورکوزن ، عملکرد خوبی نداشته است و مدیران این تیم خواهان فروش این بازیکن بی کیفیت هستند . همچنین سردار آزمون در جام جهانی فوتبال اصلا عملکرد خوبی نداشت و مورد انتقادهای زیادی قرار گرفت که بسیاری از این انتقادها کاملا درست و بجا بود .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام