تاریخ برگزاری انتخابات هیأت فوتبال استان تهران مشخص شد

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اطلاعیه)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبالنتخابات استان تهران در حالی هفته آینده برگزار می شود که دبیر هیأت فوتبال استان امیدوار است تا انتخابی سالم برای فوتبال استان تهران باشد تا داستان حبیب الله شیرازی تکرار نشود.

حبیب الله شیرازی که ۱۹ فروردین بنابر فشار وارد آمده و کش و قوس های فراروان استعفا داد تا کسانی که تمایل دارند کاندید شوند.

مرد جنجالی فوتبال ایران رفتنی شد؟/ حبیب شیرازی در یک قدمی برکناری!

بلافاصله بعد از استعفای او احمدرضا برآتی که خود سابقه فعالیت در بخش حقوقی فوتبال را دارد به عنوان سرپرست هیأت فوتبال انتخاب شد.

نفرات انتخابی برای کاندیای هیأت فوتبال انتخاب شدند که عبارتند از: نیما نکسیا ، علی ایلکا ، مهرداد سراجی ، حمیدرضا ملک آبادی ، محمد علی خالقی راد،علیرضا یزدانی ،

علیرضا سهرابی ،هادی نصیری ،مجید کیو مرثی ،حسین خبیری ،صادق دردگر ، سهیل مهدی ، محمد بهرامی ،میرشاد ماجدی ،مجید رستگاری، عباس زواره، نورالدین بدخشان، مسعود حیدرزاده، مجید خاتونی، آرین حاتمی، اسماعیل گودرزی، علی روزبهانی، نفراتی هستند که در این انتخابات شرکت کردند تا جانشین حبیب الله شیرازی شوند .

سهیل مهدی در حالی کاندید شده است که از سمت خود در هیأت فوتبال استعفاء داده تا شاید امیدی برای ریاست داشته باشد. حسین خبیری که قبلن عضو هیأت مدیره پرسپولیس بوده است امیدوار تا شانس خود را برای این دوره امتحان کند.

این انتخابات شنبه هفته آینده در تاریخ ۰۳/۰۶ از ساعت۱۵/۰۰ با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان برگزار می شود تا رئیس بعدی بتواند کمکی به فوتبال پایه کند.


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام