کمیته انظباطی باز هم لیگ برتری ها را جریمه کرد

دپارتمان خبری آی تی فوتبال(بیرون از بازی)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال : کمیته انظباطی پس از بررسی های مجدد در خصوص تیم های لیگ برتری رأی خود را صادر کرد که در این بین امید نورافکن بازیکن سپاهان به یک جلسه محرومیت یکساله و پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دلیل محرومیت نورافکن از سوی کمیته انضباطی تخلفاتی مبنی بر نشر اکاذیت نسبت به مقامات رسمی مسابقه اعلام شد .

رای صادره در تنبیه محرومیت تعلیقی قابل اجرا و قطعی و در خصوص جریمه نقدی ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی نزد کمیته استیناف است.

عکس کمیته انظباطی آی تی فوتبال

رسول زمانی، مربی تیم پیکان تهران به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یکسال محروم و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

دیدار تیمهای تراکتور و نساجی مازندران برگزار و از سوی تماشاگران تیم تراکتور تخلفاتی مبنی بر انداختن لیزر به چشم بازیکن حریف که منجر به وقفه در بازی شد، رخ داد. باشگاه تراکتور تبریز به پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

با توجه به سابقه در صورت تکرار این عمل، در بازیهای رسمی بعدی، باشگاه با یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر و یا تنبیهات شدیدتر مواجه خواهد شد.

دیدار تیم های مس رفسنجان و استقلال تهران در هفته بیست و نهم برگزار و از  سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی رخ داد. این تیم به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این رای قابل تجدید نظر است.

پاتولومیگوئل دوس سانتوس، مربی تیم استقلال تهران به دلیل نقض اصولی کلی رفتار به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

دیدگاهتان را بنویسید

X

فرم ثبت نام