به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، سرمربی وقت تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان اخراج شد .

این در حالی است که شهرداری سیرجان در نیم فصل لیگ برتر فوتبال بانوان ، صدرنشین شد و نتایج خوبی در دور رفت بازی های لیگ کوثر گرفته بود .

اما با شروع نیم فصل دوم ، این تیم نتوانست جایگاه خود را در جدول حفظ کند و در هفته های اخیر با باخت در مقابل دو تیم مدعی دیگر یعنی : خاتون بم کرمان و سپاهان اصفهان ، نه تنها صدر جدول را از دست داد بلکه الان در رده سوم جدول لیگ برتر فوتبال بانوان قرار دارد و امیدی به قهرمانی ندارد .

مریم جهان نجاتی با این اتفاقات ، از سرمربی گری تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان اخراج شد و در حال حاضر در تیم پایه و در قسمت استعدادیابی فوتبال کرمان فعالیت خواهد داشت .

شهرداری سیرجان از تیم های مدعی قهرمانی در فصل های مختلف لیگ برتر فوتبال بانوان است و همیشه رقابت این تیم با خاتون بم کرمان که رقیب همشهری آنها می شود ، جذاب و دیدنی بوده است اما ضلع سوم قهرمانی یعنی تیم سپاهان اصفهان ، با خرید های خوبی که داشته و همچنین سرمربی جدید این تیم ، توانسته رقیب سرسختی برای تیم های مدعی قهرمانی باشد و این گونه نیز شد .

همچنین مدیر عامل باشگاه شهرداری سیرجان نیز طی روزهای قبل تغییر کرد و آقای سعید خاتم به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه کرمانی معرفی شد .

مسئولان باشگاه این تغییرات را در راستای تقویت روحیه بازیکنان و تغییر جو و شرایط کادر فنی اعلام کردند و امیدوارند که بتوانند تا پایان فصل نتایج خوبی دریافت کنند .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام