به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، هفته چهاردهم لیگ کوثر با تداوم برد خاتون بم و سپاهان اصفهان و شکست عجیب شهرداری سیرجان پیگیری شد .

بعد از اخراج شدن سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان به علت کسب نتایج ضعیف در مقابل تیم های قدرتمند ، این تیم در این هفته مقابل تیم بادرود تهران قرار گرفت . روحیه ضعیف کرمانی ها به دلیل اتفاقات بد در این چند هفته اخیر ، بسیار بر روی بازیکنان تاثیر گذاشته بود و نتیجه بازی بسیار تعجب آور بود . تیم بادرود تهران قعر نشین توانست شهرداری سیرجان را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد تا شگفتی جدیدی در لیگ کوثر رخ دهد .

در بازی دیگر ، تم سپاهان اصفهان موفق شد با نتیجه ۳ بر ۰ و با گل های : دبل زهرا علیزاده و مرضیه نیکخواه ، تیم پیکان البرز را شکست دهد و همچنان به تعقیب صدر جدول بپردازد .

تیم صدرنشین خاتون بم نیز با پیروزی ۳ بر ۰ در مقابل تیم زارع باتری سنندج ، به تداوم بردهای خود ادامه داد و همچنان با اختلاف ۴ امتیاز در رده اول جدول قرار دارد .

سایر نتایج بازی های این هفته به شرح زیر می باشد :

سپاهان اصفهان ۳ – پیکان البرز ۰

زارع باتری سنندج ۰ – خاتون بم ۳

ملوان انزلی ۲ – ایساتیس کران فارس ۱

شهرداری سیرجان ۱ – بادرود تهران ۲

پالایش گاز ایلام ۳ – کیان نیشابور ۰ (حذف از لیگ)

به این ترتیب با رقم خوردن این نتایج ، تیم های خاتون بم ، سپاهان اصفهان و شهرداری سیرجان به ترتیب با ۴۰ ، ۳۶ و ۳۱ امتیاز در رده های اول تا سوم لیگ کوثر قرار گرفتند .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام