وزیر ورزش و جوانان در جلسه مجوز حرفه ای سرخپوشان شرکت کرد

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (بیرون از بازی)

به گزارش رسانه آی تی فوتبال :دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای اخذ مجوز باشگاهی صبح امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

مجوز حرفه ای
آی تی فوتبال

مصطفی زارعی، مدیر مجوز باشگاهی گفت: صبح امروز دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای اخذ مجوز باشگاهی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این جلسه که با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزیر، رییس فدارسیون فوتبال مدیران عامل دو باشگاه برگزار شد، مهمترین چالش های پیش روی این دو باشگاه برای اخذ مجوز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان در ابتدای جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به جایگاه این دو باشگاه در بین هواداران اشاره و اعلام کرد.  به همین دلیل وزارت ورزش و جوانان نقش خود را در حل مشکلات دو باشگاه ایفا خواهد کرد. ایشان به پیگیری های این وزارت برای حل مشکل چندین ساله مالکیت اشاره کرد.
وی افزود:
آقای هاشمی در این نشست مطرح کردند که با موافقت هیأت دولت ۸۰ درصد از سهام باشگاه پرسپولیس واگذار شده است و واگذاری سهام باشگاه استقلال نیز در دستور کار است. 
زارعی در ادامه اشاره کرد :
از مهدی تاج بابت برگزاری این جلسه و رو به جلو رفتن این اقدام تشکر می کنم و از تمامی اعضاء می خواهم تمام بدهی های کادر فنی و بازیکنان پیگیری شود و مراحل و مدارک لازم برای بازسازی استادیوم آزادی در دستور کار قرار گیرد.

ارتباط‌‌با‌ما 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام