جذاب ترین مربی لیگ برتر انگلیس

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار جهان)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال : پژوهشگران ورزشی با استفاده از نسبت طلایی و جدول هندسی و با استفاده از هوش مصنوعی دست به ابتکار جدیدی زدند که این ابتکار انتخاب جذاب ترین مربیان لیگ برتر انگلیس می باشد .

ابتکار جالب که هر چهار تیم بالای جدول را تحت تأثیر قرار می دهد زیرا که هر ۴ مربی لیگ برتر انگلیس همگی از جذابیت خاصی برخوردارند و یک سوال را در ذهن هواداران قرار می دهد که این مربی کیست

 

با توجه به این قضیه و تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی تیم فوتبال منچستر یونایتد که گویا دستش از جام کوتاه می باشد ولی مربی این تیم اریک تن هاخ از جذاب ترین مربی این فصل مربیان لیگ برتر انگلیس مشخص خواهد شد تا از اهمیت خاصی برخوردار باشد و کار را برای دیگر مربیان سخت کند تا آن ها علاوه برقهرمانی جذابیت خود را بالا ببرند.

اریک تن هاخ که اکنون با ۵۳ سال سن هدایت شیاطین سرخ را در حالی بر عهده گرفت که این تیم بامربی قبلی خود امیدی برای ادامه فصل نداشت و او توانست تیم را برای ادامه فصل مهیا کند .

از مهمترین نتایج تن هاخ کسب نتایج درخشان با آژاکس در لیگ برتر هلند ولیگ قهرمانان اروپا که از مهم ترین رزومه او در قالب مربیگری می باشد


ارتباط با ما :

 تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

  کانال تلگرام   itfootball-ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

 

 

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام