تیم ملی فوتسال

تیم ملی فوتسال جام ملت‌های آسیا را از دست داد

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (فوتسال)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال : سرمربی تیم ملی سه هفته تا آغاز جام ملت‌های آسیا با خبر مصدومیت کاپیتانش مواجه شد تا در خط هجومی و لیست ایران تغییرات بزرگی شکل دهد.

بنابر آنچه در این برهه کوتاه و سخت گذشت، ستاره تیم ملی در جریان دیدار با بارسلونا از ناحیه عضله چهارسر ران پای راست آسیب دید و دوران نقاهت را پشت‌سر می‌گذارد. حتی تزریق ۱۰ آمپول و فیزیوتراپی‌های روزانه هم نتوانست حسین طیبی را به رویداد بزرگ آسیایی برساند و ستاره صاحب‌نام فوتسال آسیا، قادر به همراهی ملی‌پوشان در جام ملت‌های آسیا نخواهد بود. با این حال، کاپیتان تیم ملی در روزهای مصدومیتش نیز، هم‌تیمی‌هایش را تنها نگذاشت و در اردوی تیم ملی شرکت کرد.

اتفاق نگران کننده بزرگ بعدی برای باشگاه مایورکا پالما اسپانیا است. با توجه به مصدومیت حسین طیبی، حالا حضور این بازیکن که فصل گذشته تاثیر بسزایی در قهرمانی مایورکایی‌ها داشت، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

طبق آخرین اطلاعاتی که از جریان درمان طیبی بدست آمده، او به هیچ عنوان برای تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌های آسیا بازی نخواهد کرد اما امیدی باقی مانده تا برای پالما در دیدار فوق حساس مقابل بنفیکا پرتغال به میدان برود که مشروط بر این است روند بهبودی او چگونه پیش برود.


ارتباط‌‌با‌ما : 

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام