لیگ های برتر تا پایان شهریور ۱۴۰۲ برای اعلام تیم بانوان لیگ برتر مهلت دارند .

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار بانوان)

به گزارش رسانه آی تی فوتبال مسئول برگزاری مسابقات فوتبال بانوان گفت: باتوجه به اینکه AFC و FIFA در راستای توسعه و رشد فوتبال در بخش آقایان و بانوان گام برداشته و حرفه ای سازی در این زمینه صورت می گیرد .

فوتبال بانوان آی تی فوتبال

پس از برگزاری نشست اعضای هیات رییسه سازمان لیگ فوتبال، مصوب شد که ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر فوتبال آقایان می توانند در بخش بانوان نیز تیم داری کنند. البته در حال حاضر این موضوع اجباری نیست، اما از سال بعد در تلاش هستیم تا هر باشگاه لیگ برتری در بخش آقایان که درخواست تیم داری در لیگ برتر بانوان را داشته باشد، این امکان برای آن‌ها فراهم می شود تا در این بخش نیز فعالیت داشته باشند.

وی درباره تیم‌هایی که تاکنون ابراز تمایل و آمادگی کرده‌اند، توضیح داد: تیم ها تا پایان شهریور برای حضور در تیم فوتبال بانوان فرصت دارند .

ناظمی افزود: پس از مشخص شدن تعداد نهایی تیم های در لیگ برتر فوتبال بانوان، مهرماه قرعه کشی این مسابقات انجام می شود. با توجه به حضور تیم ملی فوتبال بانوان در مسابقات مرحله دوم انتخابی المپیک آسیا و حضور تیم خاتون بم در مسابقات باشگاهی آسیا، بازی های لیگ برتر از اواسط آبان ماه آغاز خواهد شد.


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام