دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ویژه بانوان) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، کاظمی پور معاون توسعه وزارت ورزش و جوانان از حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت .

خانم کاظمی پور در حاشیه یک از اختتامیه مسابقات بانوان در کشور ، از مسائل پیرامون حضور بانوان در ورزشگاه آزادی گفت : دغدغه اصلی حفظ جان انسان است . متاسفانه شرایط زیر ساختی و کمبود های دیده شده در ورزشگاه آزادی ، یکی از مسائل مهمی است که باید به آن رسیدگی شود . در طبقات مختلف ورزشگاه به خصوص در جایگاه های بالاتر ، به دلیل نواقصی همچون شکستگی و ترک خوردگی ، امکان حضور تماشاگر از لحاظ عقلانی وجود ندارد و شاید دچار اتفاق ناگوار شود .

 

 

ما در صدد آن هستیم که بتوانیم جایگاه لازم را در ورزشگاه ها برای بانوان فراهم کنیم . به طوری که هیچ گونه کمی و کاستی در آن وجود نداشته باشند و بانوان به راحتی بتوانند از دیدن بازی لذت کافی را ببرند . این اقدامات را در دست بررسی قرار خواهیم داد و تمام تلاش خود را می کنیم تا شان واقعی بانوان در داخل و خارج از ورزشگاه ، حفظ شود .

بسیاری از بانوان که با فرزاندانشان به ورزشگاه می آیند ، آنچنان که باید و شاید ، خیلی از مسائل رعیات نمی شود و کمبود امکانات در این بخش نیز خود معظلی است که قبال رفع می باشد .

بنده و تیم وزارت ورزش در حال سرکشی به سایر ورزشگاه ها در تمامی تقاط کشور هستیم تا با جمع بندی و تصمیم سازنده بتوانیم در تمام ورزشگاه های کشور ، حضور هر چه راحت تر بانوان را فراهم کنیم .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام