به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، بازی پرسپولیس و فولاد که با برتری شاگردان نکونام همراه بود ، حاشیه های بسیار زیادی را به همراه داشت .

این بازی که در هفته هفدهم در روز جمعه به میزبانی فولاد خوزستان برگزار شد .

از کمترین اتفاقات و حواشی می توان به درگیری نیمکت نشینان هر دو تیم به یکدیگر ، اعتراض های مکرر به تیم داوری ، اخراج جواد نکونام به دلیل اعتراض به داور ، مشکوک بودن صحنه پنالتی ، حضور لیدرهای فولاد به صورت غیر مجاز بر روی سکو ، اعتراض گل محمدی به داور و ناظر بازی و … تنها بخش کوچکی از حواشی این دیدار جنجال برانگیز بود .

مطابق انتظار در فوتبال ایران ، بعد از پایان یافتن بازی نیز حواشی ادامه پیدا کرد و هرکسی به نحوی اعتراض خود را در خارج از مستطیل سبز انجام می داد .

در نشست خبری بعد از بازی نیز هر دو مربی به یکدیگر کنایه های مختلفی زدند و یکدیگر را متهم به بازی کثیف کردند . این رفتارها کار را حتی به فضای مجازی نیز کشاند و اعضای هر دو تیم با گذاشتن عکس و استوری های توهین آمیز ، از خجالت یکدیگر در آمدند .

این پایان کار نبود و مسئولان هر دو باشگاه اعلام کردند که از سرمربیان تیم مقابل شکایت خواهند کرد و کار را به دادگاه و کمیته انظباطی خواهند کشاند .

بعد از این اتفاقات شرم آور ، کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال وارد میدان شدند و طبق گفته سخنگوی آنها ، امروز کارگروه و جلسه ای مبنی بر رسیدگی به پرونده بازی جنجالی فولاد و پرسپولیس و شکایات طرفین برگزار خواهد شد و قطعا جریمه سنگینی در انتظار دو تیم خواهد بود .

متاسفانه فوتبال ایران حواشی خارج از زمین  آن بیشتر از اتفاقات داخل زمین است و این نوع جریانات و رفتارهای نامناسب باعث هنجارهای غیرقابل کنترل شده است و آسیب آن نیز حتی به بدنه جامعه اثابت کرده است . فوتبال زمانی پیشرفت می کند که همه برای یک هدف بجنگند و حواشی را کنار بگذراند و گرنه اینگونه سقوط اخلاقی و رفتاری را در جامعه فوتبال شاهد خواهیم بود .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام