اقدام عجیب بازیکنان لیگ فوتبال زامبیا

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (بیرون بازی) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، بازیکنان یک تیم فوتبال در سوپرلیگ زامبیا از بیم طلسم و جادو دست به اقدام عجیبی زدند.

اقدام عجیب بازیکنان تیم فوتبال لوموانا رادیانتز پیش از بازی شنبه خود با تیم گرین بوفالوز در سوپرلیگ زامبیا سروصدای زیادی به پا کرده است. بر اساس گزارش‌های منتشرشده؛ بازیکنان این تیم زامبیایی پس از ورود اتوبوس تیم‌شان به ورزشگاه تصمیم گرفتند به جای رفتن به رختکن و استفاده از تونل ورودی ورزشگاه، با پرش از روی دیوار وارد زمین بازی شوند، چرا که معتقد بودند حریف‌شان با استفاده از طلسم و جادو در رختکن و تونل ورودی ورزشگاه قصد دارد بر عملکرد آنها در این بازی تأثیر بگذارد.

این بازی که در هفته بیست‌وششم سوپرلیگ زامبیا و در ورزشگاه خانگی گرین بوفالوز یعنی ورزشگاه ادوین ایمبوئلا برگزار شد، در نهایت با شکست ۲ بر یک تیم لوموانا رادیانتز پایان یافت. لوموانا رادیانتز در حال حاضر با ۲۶ امتیاز در رده هفدهم جدول ۱۸ تیمی این رقابت‌هاست و یکی از اصلی‌ترین کاندیداهای سقوط به دسته پایین‌تر به شمار می‌رود.

گرین بوفالوز هم با این برد ۴۳ امتیازی شد و ضمن صعود به رده دوم جدول رده‌بندی، اختلافش را با پاور دایناموسِ صدرنشین به چهار امتیاز کاهش داد.

(منبع : تسنیم)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام