نوع بازیِ کی‌روش جالب نبود!

نوع بازیِ کی‌روش جالب نبود!

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، دروازبان تراکتور علت نتیجه‌نگرفتن تیم ملی در جام‌جهانی قطر را بازی تدافعی شاگردان کی‌روش می‌داند.

عملکرد خوب محمدرضا اخباری در سال‌های اخیر، همواره او را یکی از نامزدهای پوشیدن پیراهن شماره یک تیم ملی کرده است. اخباری یکی از چند گلر آماده این روزهای فوتبال ایران است که انتخاب در خط دروازه را برای سرمربی تیم ملی سردردآور کرده‌اند. با این حال دروازبان تراکتور تا امروز چندان توفیقی در تیم ملی نداشته و به اردوی اخیر هم دعوت نشد.

 اخباری اگر چه یکی از گزینه‌های جدی تیم ملی برای قطر ۲۰۲۲ بود اما در نهایت در لیست چهار نفره کی‌روش قرار نگرفت و جام‌جهانی را از دست داد. او حالا در آستانه دهه چهارم زندگی خود امیدوار است دوباره پیراهن تیم ملی را به تن کند و در جام‌ملت‌ها و حتی جام‌جهانی برای ایران به میدان برود. 

 با این وجود اخباری می‌گوید حسرتی بابت نرفتنش به جام‌جهانی نمی‌خورد. او که میهمان نوروز فوتبالی بود، در خصوص غیبتش در لیست کی‌روش برای قطر ۲۰۲۲، گفت: ” نرفتن به جام‌جهانی، می‌تواند یکی از حسرت‌های سال گذشته‌ام باشد اما در کل مسئله‌ای نیست که بخواهم برایش حسرت بخورم چون در ذهنم، تلاشم را کرده‌ام و مدیون خودم نیست.”

 محمدرضا اخباری همچنین با انتقاد از فلسفه بازی کی‌روش در این تورنمنت، گفت: ” تدارک بسیار خوبی برای تیم ملی دیده شده بود و خیلی خوشبین بودم که برای اولین بار به دور بعد صعود کنیم. فرصت خوبی بود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. همان طور که حتی پیشکسوت‌ها هم واقف هستند، نسل خیلی خوبی هستیم. فوتبالیست‌های به‌شدت باکیفیتی داریم که اکثرا در تیم‌های خودشان در لیگ برتر یا در فوتبال اروپا می‌درخشند. این موضوع نشان می‌دهد پتانسیل وجود دارد اما بحث بازی تدارکی هم هست که بسیار اهمیت دارد. به نظرم با توجه به بازیکن‌های خوبی که مثل سردار و طارمی داریم و در فاز تهاجمی قوی هستیم، این نوع  بازی‌کردن (تدافعی) جالب نبود که نتیجه آن را هم دیدیم.” 


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام