بخاطر کالدرون پنجره باشگاه پرسپولیس بسته شد!

بخاطر کالدرون پنجره باشگاه پرسپولیس بسته شد!

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تأکید کرد این باشگاه کارش را برای دریافت مجوز حرفه‌ای به درستی انجام داده است، اما برخی افراد مانند سال قبل می‌خواهند برای سرخپوشان مشکل ایجاد کنند.

بخاطر کالدرون پنجره باشگاه پرسپولیس بسته شد!

رضا درویش درباره بحث مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و بارگذاری مدارک سرخپوشان اظهار داشت: خدا را شکر ما موفق شدیم کارمان را به درستی انجام دهیم، ولی نمی‌دانم چرا اینقدر برای‌مان دشمن درست می‌شود. به نظرم بعضی‌ها عمداً می‌خواهند برای باشگاه مشکل ایجاد کنند و مثل سال قبل از داخل کشور بعضی‌ها کارهایی می‌کنند تا پرسپولیس مجوز نگیرد. به هر حال خدا را شکر ما مدارک‌مان را بارگذاری کردیم و تا تاریخ ۱۰ فروردین ماه هم تمام بدهی‌ها و پرونده‌های خودمان را تعیین تکلیف کردیم.

وی ادامه داد: قسمتی که در اختیار ما بود تعیین تکلیف بدهی‌هاست که ما آن را انجام دادیم. همانطور که می‌دانید مهمترین مسئله برای AFC انضباط مالی باشگاه‌هاست که ما تمام کارها را در این زمینه انجام دادیم. بخش دیگر مربوط به سخت‌افزار و مسائل دیگر است که اگر ایرادی در این زمینه گرفته شود از حوزه اختیارات باشگاه خارج است. به طور مثال اگر AFC از ورزشگاه آزادی ایراد بگیرد من باید آن را برطرف کنم؟ این مشکلات باید توسط نهادهای دیگر برطرف شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که استقلالی‌ها مدعی هستند دولت در سال‌های قبل به پرسپولیس کمک کرده است و الان باید به استقلال برای پرداخت پول استراماچونی کمک کند، گفت: چه کسی به پرسپولیس کمک کرده است؟ مگر به خاطر کالدرون پنجره باشگاه پرسپولیس بسته نشد؟ برخی‌ دوست دارند با این حرف‌ها هواداران‌شان را مقابل دولت بگذارند تا از این وضعیت استفاده کنند. به خاطر بدهی به کالدرون مدیران وقت پرسپولیس همان زمان وام گرفتند و همین وام الان برای ما مشکل‌ساز و حساب باشگاه به همین خاطر بسته شده است.

درویش در پایان درباره اینکه به‌زودی باید قسط دوم بوژیدار رادوشویچ نیز پرداخت شود، تصریح کرد: بله! مبلغ قسط دوم تأمین شده است و ما اقدام کردیم تا پول در زمان مقرر به حساب این بازیکن بنشیند.


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

دیدگاهتان را بنویسید

X

فرم ثبت نام