رسانه های معتبر جهان اسیر تصمیم لیونل مسی شدند

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار جهان)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال: لیونل مسی بازیکن سرشناس آرژانتینی پس از جدایی از پاریس سن ژرمن گمانه زنی های زیادی را برای خود به وجود آورد است هر روز یک تیتر از او منتشر می شود او این وسط گیر کرده است.

لیونل مسی 
آی تی فوتبال

تیم های مطرحی چون بارسلونا ،الهلال و اینتر میامی تیم هایی هستند که مسی زیر ذره بین آن ها قراردارد اما اختلافاتی نیز هم وجود دارد و هر روز یک نوشته از او بیرون می آید.

همسر لیونل مسی زندگی در آمریکا را دوست دارد بنابراین با پیشنهاد اینتر میامی موافق است و پدر مسی خورخه مسی از پیشنهاد نجومی الهلال استقبال کرده است و خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا خواهان بازگشت مسی به به بارسلونا می باشد.

با توجه به این قضایا الهلالی ها در اقدامی عجیب به او اعلام کرده اند بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت تصمیم خود را بگیرد و خوان لاپورتا اعلام کرده جواب مسی برای بازگشت بارسا مثبت است و اینتر میامی در حال انتظار برای انتقالی تازه می باشد تا مسی تصمیم خود را بگیرد .

خبری که ساعتی پیش مطرح شد پیشنهاد الهلال تکذیب شد تا بین بارسلونا و اینتر میامی یک راه وجود داشته باشد و شاید دل لیونل مسی در نیوکمپ باشد حال باید دید چه پیش می آید پدر و همسر مسی کدام در جلب کردن نظر مسی موفق خواهند بود.

حال رسانه های معتبر جهان اسیر تصمیم مسی شدند تا یکی یکی آن ها خبر های خود را درباره انتقال این بازیکن منتشر کنند.

مسی هفته بعد در اردوی تیم ملی آرژانتین دو بازی دوستانه را باید پشت سر بگذراند تا آینده خود را بهتر ببیند .


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید