دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار باشگاه ها) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، فراهانی مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال ایران ، از تمدید نشدن زمان نقل و انتقالات گفت .

برخی‌ها شایعه کرده‌اند زمان نقل و انتقالات تمدید می‌شود این موضوع موجب شده تا تیم‌ها دچار سردرگمی و با تماس‌های مکرر صحت این موضوع را از کمیته مسابقات جویا شوند.

فراهانی افزود: زمان نقل و انتقالات همانطور که از قبل اعلام شده در روز پنج‌شنبه به پایان می رسد و پس از تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه تیم‌ها می توانند فقط در صورتی که لیست‌شان خالی باشد بازیکن سهمیه آزاد جذب کنند.

 

 

مسئول لیگ با بیان اینکه کمیته مسابقات سازمان لیگ در راستای معیارها و الزامات برگزاری مسابقات، از فصل‌های گذشته بر رفع مشکلات ساختاری ورزشگاه‌ها تاکید دارد؛ گفت: از چند فصل اخیر کمیته مسابقات سازمان لیگ بر رفع مشکلات ساختاری از جمله نور ورزشگاه‌ها تاکید ویژه‌ای دارد و همه ساله این کمیته با نزدیک شدن به فصل گرما و تابستان و ایام ماه مبارک رمضان مکاتباتی را در خصوص رفع مشکل نور ورزشگاه‌ها با تیم‌های حاضر در مسابقات انجام می دهد؛ سازمان لیگ در سال‌های قبل و حتی در فصل جاری در بحث مشکلات ساختاری ورزشگاه‌ها نشان داد که با هیچ تیمی تعارف ندارد و هر تیمی در رفع مشکلات کوتاهی کند، میزبانی را از آن سلب می کند.

برای ثبت نام در دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن کلیک نمایید

 

 

فراهانی اضافه کرد: الان هم با توجه به تداخل مسابقات با ایام ماه مبارک رمضان؛ بازی ها باید بعد از افطار و زیر نور برگزار شود از این رو تیم‌هایی که مشکل نور در ورزشگاه‌های خانگی خود را دارند باید آن را رفع و یا ورزشگاه واجد الشرایطی را برای میزبانی معرفی کنند در غیر اینصورت طبق مفاد آئین نامه ورزشگاه میزبانی با نظر سازمان لیگ تعیین خواهد شد.

(منبع : دی اسپورت)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام