جام جهانی زیر ۱۷ سال/عبدی:باعث افتخار است با قهرمانان جهان بازی می کنیم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال : سرمربی تیم زیر ۱۷ سال ایران گفت:بین دو نیمه بازی برزیل مجبور شدیم استراتژی و تاکتیک را تغییر دهیم و روحیه را به تیم منتقل کنیم.

حسین عبدی 
آی تی فوتبال

سرمربی تیم زیر ۱۷ سال ایران درباره اینکه آیا بازی فردا برای ایران مشکل ساز خواهد بود،اظهار داشت:بله،مسابقه سختی است اما هیچ چیز غیرممکن نیست.ما تمرین کردیم.انگلیس یک پتانسیل دارد.ما هم یک پتانسیل های خاص داریم.از نظر فلسفه من،اول مهم این است که بازیکنان سالم از زمین بیرون بیایند،دوم اینکه عملکرد خوبی داشته باشند و سوم اینکه نتیجه لازم را بگیرند.

وی ادامه داد:ما همه تلاش مان را می کنیم.انگلیس هم همه تلاشش را خواهد کرد.ما سعی می کنیم نسبت به قبل نتایج بهتری بگیریم.باعث افتخار ماست که با قهرمانان جهان بازی می کنیم.

سرمربی تیم زیر ۱۷ سال ایران درباره اینکه از بازی برزیل تا به امروز تیمش از نظر ذهنی چطور بوده اید گفت:این بازی هم مثل بقیه مسابقات است.بازی قبل با یک برگشت روبرو شد.بین دو نیمه مجبور شدیم استراتژی و تاکتیک را تغییر دهیم و روحیه را به تیم منتقل کنیم.نتیجه بازی قبل در واقع سه بر دو نشد بلکه ۴ بر یک شد.چون یکی از گل های حریف را خودمان به خودمان زدیم.

وی درباره حمایت هواداران اندونزیایی از تیم ایران اظهار داشت : من باید از هواداران اندونزیایی تشکر کنم زیرا آن ها در مقابل برزیل ما را به شدت مورد تشویق قرار دادند و من این را همیشه گفتم و این کار در بازی های آتی ادامه خواهد داشت .

عبدی در پایان اظهار داشت : از فیفا بابت برگزاری این تورنمنت تشکر می کنم و این بازیکنان روزی بزرگ کشورماشان خواهد و از الان باید خود را برای آن روز آماده کنند .


ارتباط‌‌با‌ما 

 

 

 

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام