فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

چرا فوتبالبیس ؟

پایگاه خبری آی تی فوتبال (اطلاعیه)

به گزارش رسانه آی تی فوتبال : بی گمان کسب موفقیت و رسیدن به قله های رفیع فوتبال ، مانند هر مهارت دیگری نیاز به فراگیری دانش پایه ای و اساسی آن دارد ، و زمان یادگیری نیز باید در سنین مناسب در نظر گرفته شود .

موفقیت تیم های بزرگ جهانی و نامدار اروپایی و یا آسیایی در گرو توجه و برنامه ریزی پایدار و نیز بهره گیری از منابع به روز و کارآمد علمی فوتبال بوده است و امروز شاهد این رشد روز افزون در فوتبال دختران و پسران هستیم .

برنامه ریزی مدون و یکپارچه می تواند در گسترش دانش فنی فوتبال و نیز توسعه تفکر سیستم آن شود کشورهایی مانند ؛ اسپانیا ، کروواسی ، ژاپن ، آلمان ، فرانسه ، انگلیس ، قطر و دیگر کشور های درحال توسعه در زمینه ورزش فوتبال تنها با نگاه استراتژیک و توجه به فوتبال پایه در حال رشد و تعالی این ورزش محبوب هستند و در آینده شاهد پیروزهای متعدد آنها در مصاف های جهانی خواهیم بود .

ضرورت یادگیری علمی و دانش محور فوتبال و نیز امکان توسعه آن در کشور ، حتی در دورترین مناطق سرزمین ایران عزیز ، ما را در آی تی فوتبال مصمم نمود تا با تجربه ای نزدیک به یک دهه در آموزش و مشاوره فوتبال ، طرح فوتبالبیس (یادگیری فوتبال پایه) را تدوین ، برنامه ریزی و اجرا نماییم ، فوتبالبیس با نگاه ویژه علمی به فوتبال در صدد ایجاد زمینه یادگیری مفاهیم مهم و کاربردی فوتبال را در ۴ سطح مقدماتی ، متوسطه ، پیشرفته و حرفه ای ارائه نماید و در هر سطح ۶  دوره جذاب را تدوین و اجرا نماید .

فوتبالبیس

این مجموعه شامل ۳۶ ساعت فیلم آموزشی می باشد که به صورت آفلاین در دسترس بازیکنان و مربیان فوتبال پایه قراردارد و نیز  برگزاری کلاس های آنلاین همزمان و رفع اشکالات و سوالات توسط مدرسان مجرب ما را فراهم نموده است ، شرکت کنندگان در این دوره ها می توانند در پایان هر سطح با ارزیابی آنلاین ، گواهینامه معتبر خود را دریافت کنید .

جهت کسب آگاهی و مطالعه بیشتر می توانید از طریق تصویر زیر اقدام نمایید .

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

 

 

 

 


ارتباط‌‌ با‌ ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌ اجتماعی آی‌ تی‌ فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام