نایب رئیس جدید فوتبال بانوان

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ویژه بانوان) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، بالاخره جانشین خانم شهره موسوی در نایب رئیسی فوتبال بانوان مشخص شد .

پعد از برکناری خانم شهره موسوی ، در چند ماه گذشته پست نایب رئیسی فوتبال بانوان خالی بود و افراد زیادی در رسانه های مختلف اقدام به کسب این جایگاه کردند . اما پس از کش و قوس های فراوان این خانم مریم منظمی ، از سوی رئیس فدراسیون فوتبال ایران یعنی آقای مهدی تاج ، با حکم امضا شده ، پست نایب رئیسی فوتبال بانوان ایران را در اختیار گرفت .

در حکم رئیس فدراسیون فوتبال آمده است:

امید است با تلاش مستمر سرکار عالی و دیگر همکاران در راستای مسولیت این امر،شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم.

مریم منظمی پس از انتخابش از سوی رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در ابتدا جا دارد از مسئولین فدراسیون فوتبال بخاطر اعتمادی که به بنده داشتند تقدیر و تشکر کنم. قطعا جزو وظایف اصلی نایب رئیس کمیته بانوان برنامه ریزی، سازماندهی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در حوزه بانوان است. برهمین اساس در قدم اول باید بتوانیم برنامه ریزی منسجم و دقیقی برای اهدافمان داشته باشیم.

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به تقویم ورزشی سالانه بین المللی سه رویداد مهم در فوتبال بانوان در رده های بزرگسال، جوانان و نوجوانان داریم. تیم های ملی جوانان و نوجوانان خود را برای مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا آماده می کنند. همچنین تیم ملی فوتبال بزرگسال برای رقابت های مقدماتی المپیک آماده می شوند. در همین راستا باید برنامه ریزی دقیقی برای حضور پر قدرت این تیم ها در مسابقات بین المللی داشته باشیم و کار جلو ببریم. همچنین در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ دوره مربیگری فوتسال بانوان را در پیش داریم.

سرپرست نایب رئیس بانوان در پایان خاطر نشان کرد: برای موفقیت بانوان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. امیدوارم مثل همیشه شاهد اتفاقات خوبی در حوزه بانوان باشیم.

از نکات قابل توجه این است که این خانم در رشته های دو و میدانی ، کشتی و وزنه برداری دارای مسئولیت های گوناگون بوده است و این اولین مسئولیت فوتبالی ایشان است و این نکته بسیار برای افراد فوتبالی مورد انتقاد فراوان قرارگرفته است .

حال باید دید که آیا خانم منظمی می تواند فوتبال بانوان ایران را دوباره احیا کند یا خیر ؟

(منبع : فدراسیون فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام