یحیی پیشنهاد تیم ملی را رد کرد

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبارایران)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال :سرمربی پرسپولیس بعد از کسب عنوان قهرمانی در نشست خبری بعد از بازی به مدت ۱۵ دقیقه جواب همه خبرنگاران را داد

تیم فوتبال پرسپولیس که توانست با ۶۶ امتیاز قهرمان لیگ برتر ایران شود تا بار دیگر از ۷ فصل خود ۶ فصل را با قهرمانی تجربه کند و یحیی گل محمدی به اولین مربی ای تبدیل شود که یک تیم را سه فصل قهرمان کند .

یحیی در کنفرانس خبری گفت : این قهرمانی را به همه پرسپولیسی ها و بازیکنان و همه آن هایی که قبلن در قید حیات بودند و الان نیستند تبریک می گویم و تقدیم می کنم و فصل پر افت و خیز داشتیم و بعد از باخت به سپاهان تسلیم نشدیم و تا آخرین نفس جنگیدیم و قهرمان شدیم و انرژی خوبی برایمان شد تا قهرمان شویم .

او در ادامه اضافه کرد : از همه رقبا ممنونم و تشکر میکنم و از تیم هایی مثل استقلال ، گل گهر ،سپاهان و…. که یک رقیب جدی برای ما تلقی می شدند تشکر می کنم و از بازیکنانم تشکر می کنم و به آن ها خسته نباشید می گویم .

 

یحیی گل محمدی درباره جام حذفی و دیدار با هوادار اشاره کرد و گفت : که با تمام قوا برای کسب دومین جام تلاش می کنیم و نا امید نیستیم و ورزشگاه وطنی قائم شهر نیز یک ورزشگاه خاطره انگیز است ولی کافی نیست و باید ۶۰-۷۰ هزار نفر گنجایش داشته باشد.

گل محمدی در باره بحث حضور او روی نیمکت تیم ملی و ادامه کار با پرسپولیس گفت : هنوز یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و آرزوی هر مربی است که یک روز سرمربی کشورش شود اما من نسبت به پرسپولیس تعهد دارم و اگر پیشنهاد می شد آن را رد می کردم زیرا تمرکزم روی باشگاه است.


ارتباط با ما :

 تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball-ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

X