جرئت داری نتیجه بگیر ، بهانه بس است.

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار جهان)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال : دیشب در دومین بازی از رقابت های گلدن کاپ اروپا قطر با هدایت مرد بهانه گیر پرتغالی باز هم باخت.

کارلوس کیروش آی تی فوتبال

 

قطر این بازی را با نتیجه ۱-۰ واگذار کرد تا در مقابل مکزیک نیازمند معجزه باشد اما نکته اساسی ماجرا اعتراض بی دلیل و بهانه های بچه گانه کارلوس کیروش می باشد .

او بازی با شیرین کاری در این رقابت ها بازی اول را با نتیجه ۲ -۱ به هائیتی واگذار کرد تا کیروش داور را مقصر بداند اما تیم خود را مقصر نداند و در بازی دوم هم نتیجه را ۱-۰ به جامائیکا واگذار کرد تا کیروش هند شدن توپ توسط جری بنگستون را مقصر بداند این یعنی مسئولیت کار خود را گردن این و آن بندازی و تمرکز روی تیم خود نکنی و در نتیجه باخت هم به سراغت می آید.

اما نکته ای که  وجود دارد این نتایج می باشد  مشابه نتایجی است که او با مصر ، کلمبیا،آفریقا و حالا هم قطر دارد می گیرد و خوب می داند این کشور ها ایران نیستند که پشتوانه او برای نتیجه گیری باشد تا دری به تخته بخورد و او نتیجه بگیرد.

او خوب می داند بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ که با ایران به توافق نرسید زیرا نتایج خسته کننده بود او به شیلی رفت اما پس از حذف از یک چهارم نهایی کوپا آمریکا سریعأ برکنار شد و پس از کمی استراحت مربی مصر شد و در راه رفتن به جام جهانی ۲۰۲۲ نتوانست او را به جام جهانی ببرد و پس از ارائه فوتبالی ضعیف در ۱۲۰ دقیقه نتیجه را در ضربات پنالتی واگذار کرد تا دومین اخراج او در رقابت های بین المللی ثبت شود .

شاید سومین اخراج او در قطر باشد زیرا آن ها با هیچ کس شوخی ندارند

جرئت داری نتیجه بگیر بهانه بس است


ارتباط با ما 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام