آنالیز فنی بازی استقلال و مس

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های داخلی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال ، بازی استقلال تهران و مس رفسنجان در لیگ برتر ، برگزار شد .

بازی سرد با گه گاهی حملات پایاپای بین دو تیم انجام شد که طبق نمودارها و آمار بازی این نزدیک بودن آمار کاملا مشخص است اما مس با توجه به حملات خطرناک می توانست برنده بازی بشود.

در کل بازی توسط هر دو تیم انتقال های روی زمین و بازی سازی از عقب خوبی انجام می شد که کمتر شاهد آن در لیگ ایران بودیم.

در ۱۵ دقیقه اول مس برتری بیشتری داشت و توانست بیشتر به دروازه استقلال نزدیکتر بشود و انتقال های خوب و بازی سازی از کناره ها پرس استقلال را دور بزند و به یک سوم هجومی برسد.

در ۱۵ دقیقه دوم یک تک موقعیت داشتیم که سهم مس بود و با پرس از عقب یا low press سعی در کنترل فضای زمین خود را داشت. استقلال هم با مالکیت خود سعی در شکستن این دفاع داشت اما خیلی برنامه نداشتند و تنها یک ضربه سر در این ۱۵ دقیقه بدست آوردند.

در ۱۵ دقیقه سوم نیمه ی اول فشار مس بیشتر شد که به کرنرهای خطرناکی دست پیدا کرد و استقلال بیشتر و بیشتر توپ از دست می داد.

در نیمه ی دوم ۱۵ دقیقه اول استقلال شوت های زیاد و موقعیت های بیشتری نسبت به نیمه ی اول بدست آمد که نشان از تغییرات در برنامه هجومی بودیم.

در ۱۵ دقیقه دوم نیمه دوم مس با تعویض ها سعی در ضد حمله و استقلال سعی در تقویت سمت راست هجومی را داشت که هر دو تیم موفق بودند اما کافی نبود.

سرعت بازی در این ۱۵ دقیقه بسیار افت پیدا کرد. مساله ای که در لیگ ما سال هاست تکرار می شود این است که در هر دو نیمه، ۱۵ دقیقه ی میانی کاملا سست است.

در ۱۵ دقیقه ی پایانی مس برتری در حمله ی بیشتری داشت که نتوانست از موقعیت های حدود ۹۰ درصدی خود به گل برسد.

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال
X