اخبار

دوره تهیه خبر و گزارشگری فوتبال (مقدماتی)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آی تی فوتبال ، کلاس تحت عنوان اصول هنر تهیه خبر و گزارشگری برگزار می گردد ، در این کلاس قرار است مباحثی چون ؛ آشنایی با مفاهیم و تعاریف خبر و انوع خبر و مخاطب شناسی و اخلاق رسانه ای و تکنیک های خبرنگاری و گزارشگری فوتبال و آشنایی با مهارت های ضروری خبرنگاری و گزارشگری مدرن  زیر نظر مرکز آموزش آی تی فوتبال مورد بررسی قرار گیرد.

پکیج دوره تربیت آنالیزور حرفه ای فوتبال

علوم ورزشی در کنار تکنولوژی رشد بسیاری در دهه ی گذشته داشته و امروزه این روند با پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری باعث ایجاد علوم جدید و تغییرات زیادی در رشته های ورزشی از جمله فوتبال باشیم. با این پیشرفت ها مربیان نیز باید تغییرات روز افزونی داشته باشند و علم خود را بروزرسانی کنند و دست از این تغییر نکشند تا تبدیل به یک مربی مدرن شوند.

آنالیز فنی منچستر یونایتد و کریستال پالاس

در آنالیز فنی بازی منچشتر یونایتد و کریستال پالاس در هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد و کریستال پالاس در حالی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که منچستر در رتبه سوم و کریستال پالاس در رتبه دوازدهم قرار داشت و دوتیم در بازی رفت با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیدند اما در بازی برگشت منچستر میزبان بود که با نتیجه دو بر یک در یک بازی پر اتفاق به پیروزی رسید.

دوره پکیج تربیت آنالیزور حرفه ای فوتبال

ورود به کلاس آنالیز مقدماتی

مربی مدرن در فوتبال با استفاده از علم آنالیز ارزیابی های دقیقی از روند تمرینی و بازی، تیمی و فردی خواهد داشت تا بتواند نقاط ضعف را پیدا کرده و آن را تبدیل به نقطه قوت کند. یک مربی مدرن علاوه بر آنالیز نیاز به علم تمرین فوتبال دارد تا با اجرای تمرینات بروز پیشرفت تیمی و فردی چشمگیری را ایجاد کند

مربی – ژوزه مورینیو

او با کسب ۲۷ عنوان قهرمانی، یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ فوتبال است .او یکی از ده مربی برتر تاریخ فوتبال از دید یوفا و برترین مربی پرتغالی قرن به انتخاب فدراسیون فوتبال پرتغال است. او با کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ یوفا و لیگ کنفرانس اروپا رکورددار می‌باشد.

آنالیز فنی فولاد خوزستان و پرسپولیس

آنالیز فنی نساجی و سپاهان

در آنالیز فنی نساجی و سپاهان، دو تیم در حالی در هفته هفدهم لیگ برتر ایران مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند که سپاهان در رتبه دوم و نساجی در رتبه نهم قرار داشت. و مورایس در چند هفته اخیر توانسته بود به ثبات برسد و عملکرد خوبی داشتند؛ و در انتها این بازی سپاهان بود که با تک گل نورافکن به پیروزی رسید.

آنالیز فنی فولاد خوزستان و پرسپولیس

آنالیز فنی فولاد خوزستان و پرسپولیس

در آنالیز فنی فولاد خوزستان و پرسپولیس، در هفته هفدهم لیگ برتر ایران فولاد رده هفتمی در مقابل پرسپولیس که در صدر جدول بود قرار گرفته بود و در ۵ بازی گذشته دو تیم مقابل یکدیگر ۲ برد سهم پرسپولیس و ۱ برد سهم فولاد بوده است و در پایان این بازی فولاد بود که با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.